Lombard oraz skup złota

BEZPIECZEŃSTWO I POUFNOŚĆ DANYCH

Szanowny kliencie, zgodnie z prawem, obowiązuje nas całkowita dyskrecja , ochrona danych osobowych i tajemnica zawartych umów przechowania. Jeżeli klient nie postanowi inaczej przechowywany towar, ani informacje o nim nie zostaną ujawnione nikomu, nawet członkom najbliższej rodziny.

W naszej działalności bezpieczeństwo nas samych, naszych klientów i powierzonych nam rzeczy to sprawa kluczowa.

Zdajemy sobie sprawę, iż przedmioty, które są przechowywane w naszej firmie to bardzo często rodzinne pamiątki, bądź rzeczy z którymi są Państwo związani emocjonalnie. Dlatego FHU ROPTEL od początku działalności współpracuje z profesjonalną firmą ochroniarską  PIAST. Firma ta czuwa nad bezpieczeństwem Państwa jako naszych Klientów, transakcji finansowych zawieranych w naszej firmie oraz powierzonych nam rzeczy. Ponadto nasz sklep posiada rolety antywłamaniowe oraz nowoczesny system alarmowy i napadowy, który na bieżąco jest testowany i serwisowany.

Dodatkowo FHU ROPTEL wyposażony jest w całodobowy monitoring z rejestracją obrazu, na zewnatrz i wewnątrz firmy. W trakcie naszej 12-letniej działalności nie mieliśmy przypadku kradzieży, zniszczenia lub zagubienia powierzonego nam mienia. Powierzone nam mienie przechowujemy odpowiednio zabezpieczone, z należytą starannością.

UWAŻAMY SIĘ ZA NAJBARDZIEJ PRZYJAZNY LOMBARD W JELENIEJ GÓRZE:

U nas klient nie jest obsługiwany w sposób lekceważący, pogardliwy, na stojąco i zza krat oraz szyb. Przy zawieraniu umowy można porozmawiać z naszym pracownikiem twarzą w twarz. Nie pobieramy prowizji z góry. Cała kwota  wypłacana jest do rąk własnych Klienta.

Naszą dewizą jest: "KLIENT NASZ PAN" i tego zawsze się trzymamy!!!

PRZECHOWUJEMY NASTĘPUJĄCE RZECZY:

 

Załączone pliki

Regulamin»